Skupiny

Školy, školky

Pro školy a školky nabízíme vstup do zábavního parku Labyrint po předchozí domluvě ve všední den dopoledne.

Občerstvení:

Po předchozí domluvě můžeme dětem nachystat svačinu či oběd!

Program:

V případě zájmu jsme schopni dětem připravit dopolední program se zaměřením na sportovní aktivity, vzdělávací program a rukodělné práce, vše pod vedením animátorů s pedagogickým vzděláním.

Pro informace o cenách občerstvení a programů nás neváhejte kontaktovat!

Zájmové kroužky a skupinové vstupné

Zájmové kroužky:

Pro skupiny zájmových kroužků 20 a více dětí máme připraveno zvýhodněné skupinové vstupné 120 Kč/dítě od 2 let. Doprovod zájmového kroužku zdarma (1 osoba na 15 dětí).

Skupinové vstupné:

Je vás hodně, ale nejste žádný zájmový kroužek? I pro vás máme připravené skupinové vstupné. Při počtu 20 a více dětí platí vstupné:

dítě od 2 let  120 Kč                                   dospělí            50 Kč

Rezervace celého Labyrintu

Chcete si užít zábavu v Labyrintu v uzavřené společnosti? I to pro vás rádi zařídíme. Kromě vlastní zábavy na atrakcích se postaráme o občerstvení či připravíme doprovodný program pod vedením zkušených animátorů. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat!

Firmy

Chcete zaměstnancům připravit zajímavou a netradiční akci? V rodinném zábavním parku Labyrint můžete uspořádat akce pro celé rodiny s dětmi, ale legraci si užijete i při rezervaci pouze pro dospěláky. Připravíme pro vás den dětí, oslavu firemního výročí, mikulášskou besídku, vánoční večírek či teambuildingové akce. Kromě vlastní zábavy na atrakcích se postaráme o občerstvení či doprovodný program pod vedením zkušených animátorů. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat!